BAYANLAR TÜRKİYENİN YASAL VE ÜYE POTANSİYELİ EN YÜKSEK STESİNDE ÇALIŞMAYA DAVET

İNTERNETTEN KAMERA KARŞISINDA SOHBET EDEREK YÜZÜNÜZÜ GÖSTERMEDEN ÇALIŞABİLECEĞİNİZ MÜKEMMEL İŞ FIRSATI HAFTADA 1000-1500 TL ARASINDA KENDİ EVİNİZDEN ÇALIŞIP PARA KAZANMAK İSTERMİSİNİZ ?

Türkiye’nin en büyük arkadaşlık sitesi bayan sohbet operatörlerini arıyor Sizde Evinizde oturarak internet başında para kazanmak istiyorsanız doğru yerdesiniz.Sitemizde görüntülü sohbet yapacak, iletişim beceresine sahip, düzeyli, sosyal yönü kuvvetli olan bayan arkadaşlar arıyoruz. Evinizde boş vakitlerinizi eğlenceli bir şekilde değerlendirebilirsiniz. Yüz görünme zorunluluğu aranmamaktadır.

Sohbet memnuniyetsizliğinizde banlama hakkına sahipsiniz. Sitede çalışmak için internetiniz ve web kameranızın olması yeterlidir. Sitemizde çalışarak aylık ortalama 1500-4500 TL arası ek gelir edinebilirsiniz. PART-TIME ya da FULL TIME çalışabilirsiniz. Çalışma günleri, çalışma saatleri herşey size ait. Yani kısacası kendi işinizin kendi patronusunuz.

Kimler Çalışabilir ?

Görüntülü Sohbet operatörü olarak çalışmak isteyen bayanların18 yaşından büyük kendine güvenen bayanlar çalışabilir.Bilgisayarında internet ve web kamerası olması zorunludur. Operatör Herhangi bir il/semt de ve ya ülkede olabilirBizimle çalışırken, başka sitelerde sohbet operatörü olarak çalışamaz.

Ücretlendirme ve Ödemeler

Ücretlerimiz haftalık olarak ödenmektedir. Her Pazartesi ödemeleriniz herhangi bir banka farketmeksizin ister size ait olsun ister tanıdığınız, güvendiğiniz birisine ait olsun hiç farketmez ödemeniz belirttiğiniz banka hesabına yapılır. Zaten size bu hesap sahibi siz misiniz diye sorulmaz, önemli olan hak ettiğiniz kazancın size sağlıklı olarak ulaşmasıdır. Özel odada yani üye ile birebir sohbet ettiğiniz her saat başına

Genel oda ödemeleri aylık olarak her ayın 1’i ile 5’i arasında yapılır. Özel oda ödemeleri ise her Pazartesi haftalık olarak yapılmaktadır.

Uzman Kadromuz Güçlü alt yapımız ve tecrübeli teknik kadromuzla sizlere yardımcı olmak için can atıyoruz Bizimle çalışmak istiyorsanız ve ya bilgi almak istiyorsanız bize aşağıdaki skype ve tel numaralarımızdan ulaşabilirsiniz..

İletişim adreslerimiz 24 saat boyunca açıktır

WHATSAPP

Tel:05078636883

NOT : ÇALIŞMAYA AZİMLİ OLMAYAN VE ÇALIŞMA HEVESİNİ AZMİNİ YİTİRMİŞ BAYANLAR KESİNLİKLE BAŞVURMASIN.

Kategoriler: Genel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir